Keistuolių teatras

Klaida 404
Puslapis nerastas

Grįžti į pagrindinį

Galbūt Jūs ieškojote:

Koncertai Mūsų ypatingas pasiūlymas
3+3 | arba Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų

23 Rgs. - 30 Bir.

Nuo €1
3+3 | arba Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų

23 Rgs. - 30 Bir.

SVARBI INFORMACIJA – Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimuKas atsitinka, kai dvi muzikuojančių aktorių kartos nusprendžia prisiminti gražiausią savo kūrybą ir sujungti jėgas tam, kad ji naujai suskambėtų pasiilgtiems žiūrovams? Mylimomis dainomis skambantį atsakymą išgirsite apsilankę koncerte 3+3! Dviguba muzikinė jėga, dvigubai daugiau gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų – tai žada prie Keistuolių teatro įkūrėjų trio Ilonos Balsytės, Aido Giniočio ir Dariaus Auželio prisijungę dar trys charizmatiški, balsingi bei sąmojingi kūrėjai Sigitas Mickis, Dalius Skamarakas ir Aurimas Meliešius.Pirmojoje koncerto dalyje nuo studijų metų koja kojon žengiantys Keistuolių teatro senbuviai Ilona, Aidas ir Darius scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai. Tuo tarpu antrojoje 3+3 koncerto dalyje prie šauniojo trio prisijungiantys Sigitas, Dalius ir Aurimas atneša ir trigubai daugiau energijos, su kuria naujai suskamba senųjų ir pasiilgtųjų „Paskutinių Brėmeno muzikantų” dainos bei pristatomi nauji dar negirdėti kūriniai.Šis tas seno ir pasiilgto, šis tas užmiršto ir džiaugsmingai prisiminto, lašelis naujovių ir žiupsnelis visai netikėtų staigmenų – 3+3 receptas, išgydysiantis liūdesį, išvaikysiantis nuobodulį ir panardinsiantis į pačių geriausių emocijų sūkurį. Ateikite ir patirkite jas drauge su Keistuoliais! Trukmė 2 val. (su pertrauka)

Teatras Spektaklis šeimai
Geltonų plytų kelias

01 Sau. - 31 Lie.

Nuo €2
Geltonų plytų kelias

01 Sau. - 31 Lie.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Dėmesio! Mieli žiūrovai, Deja, bet pandemija vėl pakoregavo planus ir dėl aktoriaus ligos 2022-04-10 15 val. spektaklis ,,Geltonų plytų kelias" nukeliamas į gegužės 29 d. 15 val. Norėdami bilietus galite ir grąžinti iki balandžio 21 d. kreipdamiesi ten, kur jie buvo pirkti.Galios visi įsigyti bilietai. Jei nauja renginio data nėra tinkama, bilietus galite pakeisti ir į kitas spektaklių datas kreipiantis el. paštu bilietai@keistuoliai.lt. www.bilietai.keistuoliai.lt užpildant šią grąžinimo formą- https://forms.gle/RPtdu3ruKGfP36LH8 Lymano Franko Baumo pasakos „Ozo šalies burtininkas“ motyvais„Geltonų Plytų kelias“ – visiškai naujas daugeliui gerai žinomo Keistuolių teatro spektaklio „Smaragdo miesto burtininkas“ pastatymas. 11 metų scenoje gyvavęs spektaklis po penkerių metų pertraukos atgimė prieš žiūrovus visiškai naujomis spalvomis, su visai kitais aktoriais, su kitu pavadinimu, bet su nepamirštamomis dainelėmis ir nenuginčijamomis tiesomis, nes kaip kartoja ne vienas Keistuolis, „Svarbiausia – įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose!“Ši istorija prasidėjo tuomet, kai vienai mažai mergaitei vardu Doroti viskas nusibodo: ir namai, ir knygos, ir netgi žaislai. Tuomet didžiulė audra, sukelta piktosios burtininkės Gingemos, nuskraidino mergaitę iš gimtojo Kanzaso į tolimą, paslaptingą ir nepažįstamą šalį.Bet stebuklingoj knygoj parašyta: „Mažąją mergaitę, kurią į Stebuklų šalį atnešė uraganas, namo sugrąžins Didysis Smaragdo miesto burtininkas, jeigu ji išpildys trijų būtybių karščiausius troškimus.“O į Smaragdo miestą vedė vingiuotas Geltonų Plytų kelias, kupinas įvairiausių netikėtumų ir pavojų...Jeigu jūs smalsūs ir drąsūs, nebijote raganų ir burtininkų, kviečiame ir jus drauge su Doroti keliauti Geltonų Plytų keliu „į Svajonių miestą, kur smaragdai žėri.“ Tuomet patys pamatysite, ar pavyko mažajai mergaitei pasiekti Smaragdo miestą, sužinosite, ar grįžo Doroti į gimtuosius namus.O mes linkime jums karščiausių troškimų ir gražiausių svajonių išsipildymo. „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt.“Scenarijaus autorius ir režisierius – Aidas GiniotisScenografijos ir kostiumų dailininkė – Ramunė SkrebūnaitėKompozitoriai: Aidas Giniotis ir Andrius KulikauskasScenoje:Pasakininkas – Giedrius KielaDoroti – Jovita JankelaitytėFėja – Ieva StundžytėŠiaudinė kaliausė – Danas KamarauskasGeležinis medkirtys – Jurgis Marčėnas / Eimantas BareikisBailusis liūtas – Justas TertelisRagana Gingema – Judita UrnikytėSmaragdo miesto sargas – Aidas GiniotisSmaragdo miesto burtininkas – Jonas ŠarkusRekomenduojama vaikams nuo 4 metųTrukmė – 1 valanda 50 minučių (su 1 pertrauka)Premjera – 2009 m. vasario 7 d.

Teatras Mūsų ypatingas pasiūlymas
Premjera | TAIPNE

13 Lap. - 31 Lie.

Nuo €7
Premjera | TAIPNE

13 Lap. - 31 Lie.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Visi žino, ką reiškia žodis taip. Visi žino ir tai, ką reiškia ne. Visi žino, ką reiškia ne taip, bet ką gi reiškia TAIPNE?„TAIPNE“ – muzikinis spektaklis, kuriame mama ir tėtis augina du padaužas, o šie, be abejo, auga stiprų charakterį ir mėgstamiausią žodį turinčiomis asmenybėmis. Tačiau visuomet sakant tik „taip“ arba tik „ne“ gali kilti tikrų tikriausia sumaištis, priverčianti gerokai pasukti galvą!Jau nuo pat vaikystės matydami šviesoforą žinome, kad raudonai žybsintis signalas reiškia draudimą eiti ar važiuoti, o žalias – laisvę judėti. Dažnai nė patys nepastebime, kai raudoną šviesą ir žodį „ne“ imame suprasti kaip mus varžančius, negatyvius dalykus, o žalią šviesą ir žodį „taip“ – kaip visapusišką gėrį. Tačiau ar tikrai visuomet yra būtent taip? Galbūt kartais „ne“ mus apsaugo, o „taip“, priešingai, įvelia į pavojus?Spektaklis „TAIPNE“ žaismingai kviečia nauju kampu pažvelgti kai kuriuos, atrodytų, savaime suprantamus įsitikinimus ir pamatyti, kad ne visuomet „taip“ yra gerai, o „ne“ – blogai. Kalėdinės nuotaikos ir kūrybinės komandos entuziazmo lydimi mažieji žiūrovai bei jų tėveliai turės progą įsitikinti – TAIP ir NE painiavoje susigaudyti gali būti paprasta ir labai smagu!Režisierius – Aidas GiniotisRežisieriaus asistentė –  Ieva StundžytėVaidina: Marija Korenkaitė, Justas Tertelis, Urtė Smulskytė, Diana Kamarauskaitė, Justina Smieliauskaitė, Matas Pranskevičius, Danas Kamarauskas, Jurgis Marčėnas, Vaidotas Žitkus, Eimantas BareikisMuzika – Aidas Giniotis ir Jurgis MarčėnasScenografė – Laura LuišaitytėŠviesų dailininkas – Darius MalinauskasGarso režisierius – Andrius ČaplikasTrukmė  – 40 min.Amžiaus cenzas – 3+Spektaklis yra Vilnius 700 programos dalis: https://www.700vilnius.lt/

Teatras Spektaklis vaikams
Pyp pyp!

13 Sau. - 30 Bir.

Nuo €1
Pyp pyp!

13 Sau. - 30 Bir.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Donaldas Haroldas G. Bissetas (1910-1955) – žinomas anglų rašytojas, aktorius, TV laidų kūrėjas, animacinių filmų scenarijų autorius. Legendinis anglų rašytojas, sukūręs daugiau kaip keturiasdešimt knygų vaikams. Nonsenso stiliumi parašytos pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja nerimtai, tiesiog „aukštynkojiškai." Jo trumpos ir keistos pasakos atgimė pirmuosiuose Keistuolių teatro spektakliuose vaikams – „Kitą kartą“ ir „Aukštyn kojom“. Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, piktą dėdę, žiogą Sendį ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie norėtų susidraugauti su vaikais. Taigi, su savo keistom istorijom ir nuotykiais pasidalinti kvies žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, savo kūrybos dainą atliks ir karvė Taškė , o savo ištverme galinėsis vabalas ir buldozeris, vardu Bačas.Su jaunų aktorių komanda režisierius bandys kiek netikėtas D. Bisseto pasakas paversti nepamirštamų nuotykių muzikine kelione, į kurią galės leistis tiek vaikai, tiek suaugę. Juk visi kartais pasiilgstame stebuklų ar dainų, visi slepiamės nuo keistų baimių arba ieškome naujų draugų. Štai taip panašiai susimąstė ir žąsinėlis Vilis: „Kaip būtų gera, jei kas nors man pasakytų „Pyp pyp!“ Balandžiai burkavo, antys kvaksėjo, o varnos medžių viršūnėse karkė. Bet niekas, visiškai niekas nesakė jam: „Pyp pyp“.Aktoriai: Judita Urnikytė, Danas Kamarauskas, Mantas Zemleckas, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas, Gelminė Glemžaitė.Scenarijaus autorius ir režisierius – Aidas GiniotisScenografijos ir kostiumų dailininkė – Ramunė SkrebūnaitėSpektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 4 iki 13 metų.Premjera – 2015 m. gruodžio 6 d.Spektaklio trukmė - 60 min.

Teatras Spektaklis vaikams
HOP!

14 Lap. - 31 Grd.

Nuo €1
HOP!

14 Lap. - 31 Grd.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Jei lietus padaro balą,Šokam per ją – hop!Jei sutinkam piktą šunį,Sveikinam jį – hop!Jeigu draugą įžeidėm,Tai atsiprašom – hop!Bet kurią problemą spręstiPadeda mums – hop!Jeigu nuotaika sugenda,Uždainuojam – hop!Jei sutinkam kokią bėdą,Įveikiam ją – hop!Jei tamsoj užklumpa baimė,Nuvejam ją – hop!Ir visas kitas nelaimes -Hop ir hop ir hop!Kai žinai stebuklingą būdą,Kaip pasikelti nukritusį ūpą,Nesustok kartot, kol pakelsi gallopNuotaiką su stebuklingu HOP HOP HOP!Tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugti spėjusiems Keistuolių bičiuliams puikiai pažįstamas neįtikėtinų istorijų kūrėjas – anglų rašytojas Donaldas Bissetas – ir vėl Keistuolių teatro scenoje! Kol tėveliai dar mena prieš kone trisdešimt metų ramiai savo vietoje nusėdėti neleidusias „Kitą kartą” ir „Aukštyn kojom” pasakas bei dainas, o jų atžalos drauge su žąsinėliu Viliu šėlsta spektaklyje „Pyp pyp”, režisierius Aidas Giniotis su jaunaisiais Keistuolių teatro aktoriais nenustygsta vietoje ir pristato naują muzikinį spektaklį visai šeimai – „HOP!”. Pagal penkias skirtingas D. Bisseto pasakas sudėliotas nuotaikingas teatrinis nuotykis į stebuklingą, aukštynkojišką pasaulį nuneš kiekvieną, kuris išdrįs džiaugsmingai sušukti HOP! ir pakliūti į pačių keisčiausių ir netikėčiausių istorijų sūkurį.Režisierius: Aidas GiniotisScenografė: Ramunė SkrebūnaitėVaidina:Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius, Lukas Auksoraitis, Gintautas Ulmis, Tautvydas Galkauskas, Urtė Smulskytė, Diana Kamarauskaitė, Aistė Šeštokaitė, Lyja MaknavičiūtėApdovanojimai:2020 m. Lietuvos profesionaliųjų teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO SPEKTAKLĮ VAIKAMS  - KEISTUOLIŲ TEATRUI už spektaklį HOP!, pagal D. Bisset pasakas.Spektaklis yra Vilnius 700 programos dalis: https://www.700vilnius.lt/

Teatras Spektaklis šeimai
Bambeklis Bajoras

01 Sau. - 01 Spa.

Nuo €1
Bambeklis Bajoras

01 Sau. - 01 Spa.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.   „Bambeklis Bajoras“ – Keistuolių teatro įkūrėjo, aktoriaus bei režisieriaus Aido Giniočio spektaklis mažiesiems, išlaikantis geriausias „keistuoliškas" vaikų spektaklių tradicijas ir kviečiantis žiūrovus pasinerti į vaizduotę sužadinančią bajoro iš Lietuvos odisėjos po pasaulį istoriją. Kaip ir daugelyje kitų Keistuolių teatro spektaklių vaikams, „Bambeklyje Bajore" skamba talentingų ir puikiai pažįstamų aktorių atliekamos dainos, o įtraukianti nuotaikinga istorija nė vieno mažojo žiūrovo nepalieka be šypsenos.Šis spektaklis – A. Giniočio spektaklių vaikams trilogijos, paremtos lietuvių liaudies motyvais, tęsinys. Prie 1993 m. Keistuolių teatro scenoje pasirodžiusio „Jono Kareivio“, kiek vėliau atplaukusio „Mykolo Žvejo" bei 2002 m. Vilniaus Jaunimo teatre įsikūrusio „Juzės Dykaduonio“ po daugiau nei dešimtmečio prisijungia „Bambeklis Bajoras“.Kaip ir ankstesni spektakliai, „Bambeklis Bajoras“ – istorija apie ypatingą žmogų su ypatinga pavarde, tapusia jam likimo ženklu ir nulėmusia tolimesnį gyvenimą. Lietuviškame kaime gyvenęs iškilus Bajoras vieną dieną supranta, kad gimtasis kraštas jam - per mažas ir per nykus: nei namai, nei laukai, nei žmonės nebeatrodo pritinkantys jo bajoriškai kilmei. Belieka vienintelė išeitis - iškeliauti į platųjį pasaulį ir atrasti sau, iškiliai personai, deramą profesiją. Beeidamas per miestus ir kaimus, įveikdamas plačiausias jūras ir marias, užsukdamas į atokiausius kampelius Bajoras sutinka įdomiausių bei keisčiausių žmonių, tačiau savo svarbiausio tikslo – tikrojo pašaukimo – jam niekaip nesiseka atrasti. Tik žingsniais išmatavus visą margą pasaulį ir sugrįžus į paliktą lietuviškąją žemę Bajorui tampa aišku – pats bajoriškiausias ir širdžiai mieliausias kraštas yra ne užjūriuose, o savame kaime su savo draugais bei kaimynais. XXXV Lietuvos profesionalių teatrų festivalio VAIDINAME ŽEMDIRBIAMS: TEATRAS KAIP DUONA apdovanojimas „UŽ GERIAUSIĄ FESTIVALIO SPEKTAKLĮ VAIKAMS“ bei „JAUNOJO ŽIŪROVO SPECIALI PREMIJA“ skirta aktoriui Jonui Šarkui už Bajoro Bambeklio personažą.Režisierius – Aidas GiniotisScenografė – Ramunė SkrebūnaitėMuzikos aranžuotojai – Aidas Giniotis ir Sigitas MickisVaidina: Dalius Skamarakas / Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė / Urtė Smulskytė, Judita Urnikytė, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas, Justina Smieliauskaitė.Spektaklis žmonėms nuo 5 metų.Spektaklio trukmė – 50 min.Premjera – 2017 m. gruodžio 2 d.Spektaklis yra Vilnius 700 programos dalis: https://www.700vilnius.lt/

Teatras Spektaklis vaikams
Ilgoji pertrauka

01 Sau. - 24 Bir.

Nuo €8
Ilgoji pertrauka

01 Sau. - 24 Bir.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu. Dviem auksiniais scenos kryžiais apdovanota režisierė Olga Lapina ir Keistuolių teatro aktoriai, pasitelkę Milošo Macoureko pasakas bei apsakymus, praveria duris į ypatingai trapų ir jautrų pasaulį – pirmuosius žingsnius mokykloje žengiančio vaiko išgyvenimus naujoje ir nepažįstamoje sistemoje. Čekų rašytojas, legendinių pasakų apie Bonifacijaus atostogas ir begemotą, bijantį skiepų, autorius M. Macourekas savo kūriniais liudija, kad vaiko privilegija ir pagrindinė teisė yra jo fantazija – natūralioji kūrybinė jėga. Rašytojo tekstai iš vaikų literatūros išsiskiria netradiciniais įvaizdžiais, žaismingai absurdiškais istorijos sprendimais bei suaugusiojo akiai netikėtais personažais, kurie su spektakliu „Ilgoji pertrauka“ persikelia į Keistuolių teatro sceną. Scenoje atgimstančius kūrinius sieja viena tema - atėjimas į pirmąją klasę. Kas atsitinka mažam žmogui, išgyvenančiam aplinkos bei sistemos, pagal kurią jis gyveno iki šiol, apsivertimą aukštyn kojomis? Spektaklio kūrybinė komanda ieško atsakymo į šį klausimą pasitelkdami abstrakčią erdvę, estetiką ir ieškodami vaikiškos logikos, kalbos bei santykių jungties. „Vertingiausias dalykas, kurį atradome M. Macoureko kūryboje – didžiulė pagarba vaiko vidiniam pasauliui. Spektaklis primena žiūrovams, jog buvimas mokyklos sistemoje negali sunaikinti žingeidžios, išradingos, fantazija paremtos mažojo žmogaus prigimties, – o juk atėjęs į mokyklą vaikas išgyvena nuolatinį konfliktą tarp to, kaip jis turėtų atrodyti bei elgtis ir to, kaip pats save įsivaizduoja. Su „Ilgąja pertrauka“ tęsiame M. Macoureko tradiciją ir atliekame savotišką teatrinį vaiko vidinio pasaulio tyrimą“, – mintimis dalinosi režisierė O. Lapina. „Ilgoji pertrauka“ – spektaklis ne tik mokyklinukams, tiems, apie kuriuos kalbama scenoje; tai kūrinys visiems jų aplinkoje esantiems žmonėms, tėvams bei mokytojams, atskleidžiantis vaizdingą, vaiko akyse bei mintyse nuolat besimainantį pasaulį - visiškai kitokį, nei regime suaugusiojo žvilgsniu. Tuo pačiu tai ir spektaklis kiekvienam, kažkada patyrusiam, ką reiškia iš savo saugaus ir šiek tiek pasakiško pasaulio žengti į didelį, kitonišką ir bauginantį mokyklos gyvenimą. Režisierė – Olga LapinaScenoje – Judita Urnikytė, Jonas Šarkus, Benita Vasauskaitė, Danas KamarauskasBalsas už kadro – Vladas Bagdonas Scenografija ir kostiumai – Renata ValčikKompozitorius – Jokūbas TulabaŠviesų dailininkas – Darius Malinauskas Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų Premjera – 2016 m. lapkričio 20 d.Pastatymo remėjas – Lietuvos Kultūros Taryba

Teatras Spektaklis vaikams
Vištytė ir gaidelis

01 Sau. - 01 Bir.

Nuo €7
Vištytė ir gaidelis

01 Sau. - 01 Bir.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Spektaklis visai šeimai „Vištytė ir gaidelis“ – šiuolaikinė visiems gerai žinomos istorijos interpretacija, paversta žaidimu.Kaip sekti pasaką? Ar ją galima keisti? Ar tradiciniams pasakų herojams gali talkinti šiuolaikiniai daiktai? Ar senas kaip pasaulis klausimas gali turėti naują atsakymą? Ar gaidelis galėjo išskristi į kosmosą su samurajaus kardu, o vištytės akelę - apsaugoti akiniai nuo saulės?Scenografė ir kostiumų dailininkė Ramunė Skrebūnaitė įgyvendino studijų metų svajonę - sukurti spektaklį, kuriame atgiję daiktai išplėstų nuotykių erdvę ir taptų svarbiais įvykių dalyviais. Čia mergaitė ir berniukas kovoja už savo teisę tikėti tokia pasaka, kokią prisimena. Tačiau žaisti po vieną- neįdomu. Tad bendro žaidimo vardan vaikai pradeda ieškoti kompromiso. Šiame kelyje į draugystę kūrybiškai mokomasi ir atlaidumo, ir nesavanaudiškumo, ir kitų ne tik vaikams svarbių dalykų.„Spektaklyje du suaugę žmonės išdykauja ir kvailioja taip pat laisvai, kaip vaikai,“ – tvirtina aktorė Viola Klimčiauskaitė, o jos kolega Dalius Skamarakas prideda: „Žaidimo forma perteikiamos gyvenimiškos tiesos vaikams priimtinesnės, taip jos greičiau randa kelią į jų širdis.“Nuotaikinga Andriaus Kulikausko muzika, paprasti ir nuoširdūs dainelių tekstai įtrauks net mažiausius žiūrovus, o didesni vaikai noriai dalyvaus patardami herojams iššūkių akivaizdoje. „Keistuolių“ teatro spektakliai vaikams visad išsiskiria tuo, kad neturi „ketvirtos sienos“ – aktorių ir juos stebinčio vaiko neskiria nematoma užtvara, o kiekvienas mažojo žiūrovo ištartas žodis kuria tolesnę spektaklio nuotaiką.Vaikus į spektaklį atlydėję tėvai šio dinamiško, linksmo ir jaukaus spektaklio metu galės dar sykį prisiminti, koks magiškas, didžiulis ir margaspalvis yra kiekvieno - net mumyse tebegyvenančio – vaiko pasaulis.Režisierė, scenografė ir kostiumų dailininkė – Ramunė SkrebūnaitėKompozitorius – Andrius KulikauskasVaidina – Viola Klimčiauskaitė ir Dalius SkamarakasSpektaklis vaikams nuo 3 metųSpektaklio trukmė – 60 min.Premjera – 2013 m. rugsėjo 28 d.Spektaklio rėmėjas – Kultūros rėmimo fondas

Teatras Komedija
Apie nieką

14 Lap. - 30 Bir.

Bilietų nėra
Apie nieką

14 Lap. - 30 Bir.

SVARBI INFORMACIJA– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.Ar kada nors pagalvojote, kaip gimsta spektaklis? Už uždarų durų tolimiausiuose teatro užkaboriuose tekstą it mantras kartojantys aktoriai, autoritetingas režisieriaus balsas, magiškai susidygsniuojantys kostiumai ir mąslus kompozitorius, kuriantis garso takelį? Nieko panašaus.Trys aktoriai, vienas dramaturgas, vienas stalas ir trys kėdės – sveiki atvykę į spektaklio kūrimo procesą.Iš ko atsiranda menas? Kuo panaši kūryba ir mirtis? Apie ką ir kaip kalba teatras? Kritikai meno portaluose, žiūrovai teatro rūbinėje, režisieriai interviu kultūros laidoms sako: apie viską. O mes statome spektaklį apie nieką.Režisieriaus Lino Jurkšto spektaklis pagal paties sukurtą pjesę „Apie nieką” – komiškas, absurdiškas ir chuliganiškas meno šaržas, autoironijos prožektorių atgręžiantis į pačius kūrėjus. Nuo pirmojo pjesės skaitymo iki premjeros dienos per vieną vakarą aktorius palydintys žiūrovai vienu metu regi ir spektaklio kūrimo procesą, ir su itališkojo commedia dell’arte žanro prieskoniu suręstą istoriją apie jaunuolį, bandžiusį nugalėti Mirtį. Spektaklis „Apie nieką” – kūrybos užkulisiai, persikėlę į sceną, žaisminga provokacija bei miklus balansavimas tarp nonsenso ir klausimų apie egzistenciją. Režisierius ir dramaturgas – Linas JurkštasVaidina: Danas Kamarauskas, Jurgis Marčėnas, Gabrielius Zapalskis, Birutė Belada Tauterytė/ Viola Klimčiauskaitė.Dailininkė – Ramunė SkrebūnaitėKompozitorius – Gabrielius ZapalskisSpektaklio trukmė – 2 val. 15 min. (1 pertrauka)Premjera - 2019 m. sausio 25 d.N-12  

Pramogos Mūsų ypatingas pasiūlymas
Dovanų kuponas (galioja iki 2022-12-24)

15 Spa. - 31 Grd.

Nuo €10
Dovanų kuponas (galioja iki 2022-12-24)

15 Spa. - 31 Grd.

Mieli žiūrovai,Keistuolių teatro dovanų kuponas dovanoms, linkėjimams ir iš anksto suplanuotiems apsilankymams teatre!Keistuoliai be galo džiaugiasi  susitikimai su Jumis!Kupono galiojimo laikas iki 2022-12-24.Įsigijus dovanų kuponą, gražus jo PDF failas pasieks Jus nurodytu el. paštu penkių darbo dienų bėgyje. Šį kuponą galėsite atsispausdinti arba persiųsti žmogui, kurį kviečiate į Keistuolių teatro spektaklius. DOVANŲ KUPONO PARDAVIMO TVARKA 1. VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” parduodamų dovanų kuponų, jų galiojimo laikotarpis yra nustatomas VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro" vadovo įsakymu. 2. Dovanų kuponus galima įsigyti VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” kasoje (Laisvės pr. 60, Vilnius) arba, taip pat interneto svetainėje www.bilietai.keistuoliai.lt. 3. Dovanų kuponus į spektaklių bilietus galima išsikeisti tik VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” kasoje, esančioje Laisvės pr. 60, Vilnius, arba kreipiantis el.paštu bilietai@keistuoliai.lt. 4. Keičiant VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” dovanų kuponą į bilietus, bilietų kainos skaičiuojamos be nuolaidų. 5. Jei bilietų kainų suma yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas. 6. Jeigu bilietų kainų suma yra didesnė nei dovanų kuponų vertė, žiūrovas gali primokėti skirtumą. 7. VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” dovanų kuponas gali būti keičiamas į bilietus į visus VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” organizuojamus viešus renginius. 8. VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” dovanų kuponai negalioja kitų teatrų spektakliams ir renginiams, vykstantiems VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatro” salėse. 9. Dovanų kuponą į bilietus (-tą) būtina iškeisti vienu kartu. 10. Dovanų kupono suma į grynuosius pinigus nekeičiama. 11. VšĮ ,,Vilniaus keistuolių teatras” pasilieka teisę keisti repertuarą ir dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo tvarką. 12. Dovanų kuponas nėra bilietas. Dovanų kuponas negarantuoja galimybės patekti į norimą spektaklį. 

Vaikai Mūsų ypatingas pasiūlymas
Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla 2022 VITAMINIZUOKIS!

23 Grd. - 23 Lie.

Nuo €70
Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla 2022 VITAMINIZUOKIS!

23 Grd. - 23 Lie.

Kviečiame į septintąją šurmuliuojančią Keistuolių teatro kūrybiškumo stovyklą. Šiais metais ypatingą dėmesį skirsime vaikų ir jaunuolių emocinės sveikatos puoselėjimui bei socialinių ryšių su bendraamžiais stiprinimui.. Lagaminų krautis, sukant galvą, ką apsirengti ir koks bus oras, nereikės. Penkios dienos Keistuolių teatro scenoje, užkulisiuose, įrašų studijoje prabėgs kaip akimirka. Šiemet Jus pasitiksime visiškai atsinaujinę – galėsime kartu džiaugtis ne tik renovuotomis patalpomis, naujutėle scena, bet ir kurti užburiantį teatro pasaulį naudojantis itin kokybiška garso ir vaizdo technika. Išjudinti protą ir kūną bei pailsėti leis teatriniai žaidimai, susitikimai su svečiais, interaktyvios paskaitos, improvizacijos ir daug kitų veiklų. Scenos profesionalai – Keistuolių teatro aktoriai – žadins jaunųjų stovyklautojų vaizduotę, smalsumą, kūrybiškumą, sieks atverti unikalų, bet ne visuomet iki galo pažįstamą jų vidinį pasaulį. Stovyklos dalyviai sužinos, kaip įvairiais būdais atsipalaiduoti, pažinti savo baimes, kvėpavimo pagalba sutelkti mintis, atrasti netikėtus sugebėjimus ir įtikinamai pasakoti savo pačių sukurtas istorijas. 8 - 19 metų stovyklautojai teatro stebuklą patirti galės birželio 27 - liepos 22 dienomis. Dažnas stovyklos veteranas sako – vieną kartą pabandžius, neįmanoma sustoti, todėl, nieko nelaukdami, kviečiame Jus į dar vieną nuotykį!  Skirtingu laiku kviečiame skirtingo amžiaus vaikus – taip stovyklos programa tikslingai atlieps amžiaus grupių interesus bei gebėjimus. Kviečiame išsirinkti sau tinkančią Keistuolių stovyklos pamainą:* Birželio 27 d. - liepos 1 d. → 8 - 10 metų vaikai (VIETŲ NEBĖRA) ;   *  PAPILDOMA GRUPĖ  Liepos 4 d. - 8 d. →    8 - 10 metų vaikai;                                                                                                   *  Liepos 4 d. - 8 d. → 10 -12 metų vaikai;*  Liepos 11 d. - 15 d. → 12 - 14 metų vaikai;*  Liepos 18 d. - 22 d. → 15+ (iki mokyklos baigimo).  Dalyvių skaičius ribotas, tad nedelskite ir registruokitės jau dabar!5 dienų trukmės stovyklos kaina: 222 € Rezervacinis mokestis: 70 Eur. (Pasikeitus planams ir nusprendus nedalyvauti stovykloje, rezervacinis mokestis negrąžinamas.)Stovyklavimo laikas: 9.00 - 17.00 val.Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai.Vieta: Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius.Kreiptis el. paštu: keistuoliustovykla@gmail.com, arba telefonu: +37065014486.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Dėl patogesnio svetainės naudojimo Jūsų įrenginyje naudojame slapukus (angl. cookies). Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su tuo.
  • Pilkos spalvos atspalviai
  • Apversti