Aprašymas

Tai bilietas vienam asmeniui, galiosiantis dvi festivalio dienas, šeštadienį ir sekmadienį, į spektaklius visai šeimai, akcijas, pramogas, filmų peržiūras bei ekskursijas teatre.

Taip pat, perkant šį bilietą suteikiama 50% nuolaida pasirinktoms ekudacijoms.

Daugiau apie tai skaitykite žemiau.

SVARBI INFORMACIJA

Visi žiūrovai nuo 16 metų turi turėti Galimybių pasą.
– Renginyje privaloma dėvėti veido kaukes, dengiančias nosį ir burną arba apsaugines veido priemones asmenims nuo 6 m. amžiaus.
– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Keistas festivalis. Atidaryk mane

Keistuolių teatras pristato spalio 22-24 dienomis įvyksiančio ,,Keistas festivalis. Atidaryk mane“ festivalio programą. Jūsų laukia netgi 3 dienų keistuoliškas savaitgalis, kuriame kiekvienas - tiek suaugęs, tiek vaikas, ras sau artimą koncertą, veiklą ar spektaklį! Pažadame ne tik teatrinių, bet ir muzikinių edukacijų, atvirų ir jaukių pokalbių su jūsų pamiltais ir išsiilgtais kūrėjais. Keistuoliai turi ir dar vieną staigmeną - niekur negirdėtą ,,Keistuolių teatro“ leidinio pristatymą. Pavargus nuo daugybės veiklų ir įspūdžių trumpam atsipūsti ir prisėsti galėsite poilsiui skirtoje fojė, kurioje atsipalaidavę galėsite toliau tęsti teatrinę kelionę naujose erdvėse. Turėsite progą pirmieji išvysti ir įvertinti teatro atsinaujinimą ekskursijoje po nematytas erdves, todėl būtent jūsų žodis ir žvilgsnis taps naujos pradžios simboliu. O kur dar filmų peržiūros, skirtos tiems, kuriems kinas teatre yra puiki alternatyva, jungianti šias dvi žavingas sferas! Tikimės, jog šypsena lydės viso festivalio metu, o pasibaigus festivaliui kuo greičiau norėsite pas mus sugrįžti!

Projektą dalinai finansuoja 

Įsigiję FESTIVALIO BILIETĄ programai vaikams, galėsite išvysti du spektaklius skirtus šeimai:

2021- 10-23, šeštadienį, 12 val. Spektaklis “Bambeklis Bajoras” (daugiau apie spektaklį  skaitykite čia: https://bilietai.keistuoliai.lt/event/43 )

2021-10-24, sekmadienį, 12 val. Muzikinis spektaklis pagal D. Bisseto pasakas ,,HOP!” (https://bilietai.keistuoliai.lt/event/41)

Įsigytas bilietas nurodys vietas, kuriose sėdėsite abiejų spektaklių metu.

Su šiuo bilietu jums suteikiama 50% nuolaida festivalio metu vykstančioms edukacijos vaikams ( https://bilietai.keistuoliai.lt/event/47 , https://bilietai.keistuoliai.lt/event/49)

Pasirinkus bilietą galėsite pasirinkti ir papildomą pasalugą- pažymėkite norimas J

Edukacija. Žaidžiame MUZIKĄ (3-10 m.) Vaikų erdvėje 2 aukšte

2021-10-23 14 val.

2021-10-24 14 val.

Edukacija. Žaidžiame TEATRĄ  (Eksperimentinė salė 2 aukšte)

2021-10-23

13:30 LAUKIAME 8-18 m. dalyvių

14:30 LAUKIAME 8-18 m. dalyvių

2021-10-24

13:30 LAUKIAME 8-18 m. dalyvių

14:30 LAUKIAME 8-18 m. dalyvių

Vietų skaičius kiekvienoje edukacijoje ribotas -  iki 30 dalyvių vienoje grupėje.

 

Nekantriai laukiame susitikimo!

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti