KALENDORIUS

04 Vas Šeštadienis Št 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Bilietų nėra
02 Kov Ketvirtadienis Kt 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €16
25 Kov Šeštadienis Št 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €16
22 Bal Šeštadienis Št 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €16

Aprašymas

SVARBI INFORMACIJA

– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.

Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.


Spektaklis „Muzika 2“ – tai patyrusių teatro kūrėjų – aktorių Vestos Šumilovaitės ir Daliaus Skamarako bei režisieriaus Justo Tertelio – kūrybinis atsakymas, siekiant atskleisti dviejų žmonių santykių stiprybę ir trapumą, tvyrančią Marguerite Duras pjesėje.

Šiame spektaklyje vaizduojamas poros, kurios keliai išsiskyrė, susitikimas po trejų metų. Jų intymus pokalbis panardina tiek žiūrovus, tiek veikėjus į bendro gyvenimo prisiminimus, tebetvyrančias aistras ir beribį ilgesį. Sukuria naują perspekyvą leidžiančią nuoširdžiau ir atviriau kalbėti apie jų buvusius santykius. Peržvelgiant pjesės veikėjų patirtis, spektaklis kviečia permąstyti asmeninius santykius, pažvelgti iš šalies ir dar kartą įvertinti artimų santykių trapumą bei pavojų užstrigti nuoskaudų ir neišsipildžiusių lūkesčių labirinte. Spektaklis priartės prie atvirų klausimų apie mus pačius, kuriamus meilės santykius bei kalnus ir nuokalnes, kurių šiandieninėje visuomenėje neatlaiko kas antra susituokusi pora. Žiūrovams leidžiama įsiklausyti ir iš arti stebėti, kaip pjesės veikėjams sekasi girdėti vienas kitą dabar, kviečia įsiklausyti į dviejų žmonių, dviejų artimų, bet tuo pačiu labai skirtingų vidinių pasaulių santykių muziką. Muziką, kuri skamba dviems.


Režisierius: Justas Tertelis.

Vaidina: Vesta Šumilovaitė ir Dalius Skamarakas.

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė.

Kompozitorius: Gabrielius Zapalskis. 

Pjesės vertėja: Akvilė Melkūnaitė

Trukmė – 1 val. 20 min. be pertraukos

N – 14


APDOVANOJIMAI:

Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis: žiūrovų prizas, Gabrielius Zapalskis už geriausią muziką spektakliui, geriausia pagrindinė aktorė Vesta Šumilovaitė ir geriausias pagrindinis aktorius Dalius Skamarakas.


PROJEKTĄ FINANSUOJA LIETUVOS KULTŪROS TARYBA


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti