KALENDORIUS

07 Spa Penktadienis Pn 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €18
08 Spa Šeštadienis Št 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €18
12 Lap Šeštadienis Št 19:00
Vilnius
Mažoji salė
Pirkti Bilietus Uždaryti Nuo €18

Aprašymas

SVARBI INFORMACIJA

– Renginyje rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes. Taip pat prašome nesilankyti renginiuose, jei jaučiante peršalimo simptomus.

Sąlygos besilankantiems renginiuose gali bet kada pakeisti pagal LR Vyriausybės sprendimu.


„Labanakt, mama“ – vienos dalies tragikomiškas spektaklis, atskleidžiantis dviejų moterų, motinos ir dukters, asmeninius santykius, kupinus monotomijos bei įsisenėjusius rutinos,  persmelkiančias gyvenimiškas buitines akimirkas. Netikėtai išvirstančius į absurdišką, paradoksų kupiną ginčą gyvenimo ir mirties temomis. Džesės vaidmenį įkūnija (akt. Diana Kamarauskaitė/ Lyja Maknavičiūtė) netikėtai nusprendus nusižudyti, jos motinai Telmai (akt. Ilona Balsytė) belieka griebtis visų įmanomų argumentų tam, kad priverstų dukterį atsisakyti savo sunkiai suvokiamo pasirinkimo.

Ar įmanoma per valandą išspręsti visas susikaupusias šeimynines nuoskaudas, patirtas traumas bei pradėti viską iš pradžių? Ar apskritai įmanomas dviejų žmonių atviras ir nuoširdus pokalbis, kai pagrindinė jo sąlyga yra pabandyti iš tikrųjų išgirsti vienam kitą? Kurėjos gilinasi į nepatogias temas, ieško būdų suvokti ir atskleisti keistus šeimyninius ryšius bei išnarplioti šios absurdiškos situacijos priežasčių grandinę.

Režisierė Ieva Stundžytė

Vaidina: Ilona Balsytė, Diana Kamarauskaitė/ Lyja Maknavičiūtė

Scenografė ir kostiumų dailininkė Laura Luišaitytė

Kompozitorius Aidas Giniotis

Šviesų dailininkas Darius Malinauskas

Vertėja Mėta Žukaitė-Mikelaitienė

Trukmė 1 val. 10 min.

N – 14


PROJEKTĄ FINANSUOJA LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti