KALENDORIUS

23 Spa Šeštadienis 13:30
Vilnius
Eksperimentinė salė
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €8
23 Spa Šeštadienis 14:30
Vilnius
Eksperimentinė salė
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €8
24 Spa Sekmadienis 13:30
Vilnius
Eksperimentinė salė
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €8
24 Spa Sekmadienis 14:30
Vilnius
Eksperimentinė salė
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €8

Aprašymas


Edukacijose dalyviai skirstomi pagal AMŽIAUS GRUPES:

2021-10-23

13:30 LAUKIAME 8-12 m. dalyvių

14:30 LAUKIAME 13- 18 m. dalyvių

2021-10-24

13:30 LAUKIAME 8-12 m. dalyvių

14:30 LAUKIAME 13- 18 m. dalyvių

Vietų skaičius ribotas -  iki 30 dalyvių vienoje grupėje.

SVARBI INFORMACIJA

Visi žiūrovai nuo 16 metų turi turėti Galimybių pasą.
– Renginyje privaloma dėvėti veido kaukes, dengiančias nosį ir burną arba apsaugines veido priemones asmenims nuo 6 m. amžiaus.
– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Keistas festivalis. Atidaryk mane

Keistuolių teatras pristato spalio 22-24 dienomis įvyksiančio ,,Keistas festivalis. Atidaryk mane“ festivalio programą. Jūsų laukia netgi 3 dienų keistuoliškas savaitgalis, kuriame kiekvienas - tiek suaugęs, tiek vaikas, ras sau artimą koncertą, veiklą ar spektaklį! Pažadame ne tik teatrinių, bet ir muzikinių edukacijų, atvirų ir jaukių pokalbių su jūsų pamiltais ir išsiilgtais kūrėjais. Keistuoliai turi ir dar vieną staigmeną - niekur negirdėtą ,,Keistuolių teatro“ leidinio pristatymą. Pavargus nuo daugybės veiklų ir įspūdžių trumpam atsipūsti ir prisėsti galėsite poilsiui skirtoje fojė, kurioje atsipalaidavę galėsite toliau tęsti teatrinę kelionę naujose erdvėse. Turėsite progą pirmieji išvysti ir įvertinti teatro atsinaujinimą ekskursijoje po nematytas erdves, todėl būtent jūsų žodis ir žvilgsnis taps naujos pradžios simboliu. O kur dar filmų peržiūros, skirtos tiems, kuriems kinas teatre yra puiki alternatyva, jungianti šias dvi žavingas sferas! Tikimės, jog šypsena lydės viso festivalio metu, o pasibaigus festivaliui kuo greičiau norėsite pas mus sugrįžti!

Projektą dalinai finansuoja 

Festivalio metu „Keistuoliai“ sieks bent trumpam atverti duris į vaikų kūrybingą, unikalų bei ne visuomet iki galo pažįstamą vidinį pasaulį. Scenos profesionalai – Keistuolių teatro aktoriai – per teatro ar muzikos žaidimus žadins jaunųjų stovyklautojų vaizduotę, smalsumą, kūrybiškumą bei pasitikėjimą savimi.

Bendrinti